Konec pauzy i premiéra. Po dvou letech se vrací SIDA Cup

22.03.2022 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel

Hokejisté Prostějova z ročníku 2008 a mladší odehrají v sobotu 16. a neděli 17. dubna dvanáctý ročník domácího SIDA Cupu. Tradičního turnaje, který se v předchozích dvou letech nekonal kvůli epidemii koronaviru, se vedle Hanáků zúčastní také týmy Šumperka, Kladna, Bánské Bystrice, Skalice a Vítkovic.

Pro prostějovský ročník 2008 bude SIDA Cup první velkou samostatnou akcí. Kategorie, která bude v příštím roce působit v samostatné soutěži devátých tříd, dosud nastupovala v jednom týmu s ročníkem 2007.

Zápasový program začíná o víkendu vždy v osm hodin ráno. Prostějov se během soboty utká s šumperskými Mladými Draky, Vítkovicemi a bánskobystrickými Berany. V neděli ho pak prověří kladenští Rytíři a Skalica.

Všechny zápasy, jejichž rozpis najdete pod tabulkou níže, se budou hrát na tři patnáctiminutové třetiny. Vítězové jednotlivých duelů si do tabulky připíšou dva body, v případě remízy si týmy rozdělí po bodu.

Prostějovský SIDA Cup se naposledy uskutečnil v dubnu 2019. Z vítězství se tehdy radovali hráči běloruského Minsku, Prostějov skončil celkově šestý.

 
Aktuální články
Mladší žáci soupeřili v multisportovním turnaji, hráli i přehazovanou

Kategorie mladších žáků SK Prostějov 1913 pojala zakončení letní přípravy v herním stylu. Ročníky 2011 a 2012 startovaly v pátek 24....

 
Oddech od hokeje. Prostějov si zpříjemnil přípravu na trávě a betonu

Hokejisté SK Prostějov 1913 ukázali, že to umí nejen s hokejkou, ale i s kopačákem. Hráči z ročníků 2006, 2007, 2008, 2009 a 2010 se ve...

 
Čtyři kempy po dvou kategoriích, Prostějov je znovu chystá na léto

Tradiční akce přípravy, která nemůže chybět ani letos. Hokejisty SK Prostějov 1913 čekají v srpnu prázdninové příměstské kempy. Na...

 
Trenéři v nové sezoně: Musil střídá Půčka, přichází Radek Meidl
 
SIDA Cup ovládly Vítkovice, domácí skončili poslední
 
Omlazený dorost si z domácího turnaje odnesl bronz
 
Mladším žákům to pálilo a z Uherského Ostrohu přivezli zlato
 
Výsledkový servis (27. 3. 2022)
 
Odměna za zápasy o extraligu. Dorost čeká domácí turnaj
 
Starší žáci nadělili Opavě jedenáct „kousků“
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS